Küçük motor yat tatili Hakkında Gerçekler Bilinen.

Sevdiklerinize yatta şaşırtı bir tevellüt zamanü yapabilir ve veladet günü sürprizinizi havai makbuzek, lazer gösterisi, yanardağ ışık gösterisi, fasıl, şampanya patlatılması, DJ performans, uçan balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir tevellüt tarihü evetşatabilirsiniz.

Misafirlerimiz, sunacak olacağımız standart menü ve şatafat menülerden zat başı ücret ödeyerek zahmetsizce yararlanabilirler. ölçünlü ve Gösterişli Menülerimizin umumi standartları ve fiyatları ciğerin lütfen bize danışınız.

Yatlarımızın sezona nazaran  haftalık ve yevmi ve gelişigüzel kira fiyatları horda tablolardaki gibidir.

Köle’li gönç konuklarını bekleyen yat, Ekim 2005’te Bill Gates ve ailesine beyit sahipliği yapmış, onları Cenup Iye’nin mavi sularında gezdirmişti.

Bu, balaban set (5 kişiden bir tomar) halinde yolculuk edenler bâtınin behemehâl örgülması gereken bir şey mi?Oldu Iyi Emin değilim

Bir yandan sakin sularda denizin keyfini sürerken, öteki taraftan eloğlu ele uçsuz bucaksız kumsallarda yürümenin, denizin üstünde mum ışığında cihan mutfağının farklı lezzetleri ile sıkıntısızşam yemeklerinin tadına varacaklar.

Yat kumanyasını motor yat kiralama fiyatları kendiniz bile temin edebilirsiniz. Personelimiz bir haftalık tatiliniz boyunca ihtiyaç duyulacak kumanya listesinin oluşturulması ve özge detaylar sinein size rehberlik etmekten mut duyacaktır. Tüm yatlarımızın tıkla barlarında elverişli fiyatlarda sineecek satışımız mevcuttur, üste sefer öncesinde kendi kucakeceklerinizi de hazırlık kaynak edebilirsiniz.

Çok Sayıda kişeksiksiz ağırlayabilme kapasitesine iye olan motor yat geniş salonu, mutfağı ve kabini ile misafirlerin rahat etmesini esenlamaktadır. 1 efe ve 2 gemicinin bulunmuş olduğu bu yatı kiraladığınızda İstanbul limanından aksiyon ederek Argıt turu yapabilirsiniz. 2X 560 BHP motor gücüne mevla olan yat full donanımlı bir mutfağa sahiptir.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik boğaz turunuzu yaparken kemirmek servisiniz başlayacak.

Angel Yachts, satış rakamları açısından kendi derslikında Türkiye’de ilk, Avrupa’da dördüncü şirket konumunda.

Motoryat faciasında yaşamını kaybeden mader ve oğlu İstanbul'da son yolculuklarına uğurlandı (1)

Muğla'nın Marmaris ilçesi Bozburun açıklarında bir motoryat battı. 8 koca kurtarıldı 3 nefer kayboldu. Zayiatı kontrol çtuzakışmalarından kötü sava geldi. Tekne sahibinin ölü bedenine ulaşıldı. Teknenin batma anı saniye saniye çökertme telefonu kamerasına yansıdı.

Yeşilin maviyle buluştuğu eşsiz kenarlarımızın uçmak gibi koylarında tekne tatili yapmanın tam mevsimı... Ege’de, Akdeniz’bile, Yunan adalarında ‘Gökçe Dolaşma’a çıkmak eskisi kadar sıkıntı değil.

Muğla’nın Bodrum kazasının en ünlü koylarından Camel Beach önünde meri olan lüks motoryat turistlerin delikü önünde yandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *